»Kullanıcı: »Şifre:   Hatırla Beni? 
ziza.net aktif siteler forumu / Ticaret Vs. / Sağlık Bölümü / Choyang Termal Yatakları
Postalandı:  14 Sep 2008 11:43   En Son Düzenleyen: admin
Google'da ara: Choyang Termal Yatakları

CHOYANG COHEUN HAROO

Choyang Coheun Haroo, Choyang'ın üretmiş olduğu bir tür Kişisel Termal Akupressur Masaj Yatağıdır. İnsanların günlük hayattaki stres, sıkıntı vb. etkenlerden sıyrılıp daha mutlu, sağlıklı ve zinde bir hayat sürmesine olanak sağlar.
Çoyang diye okunur

Kişisel Termal Akupressur Masaj Yatağı
Orijinal serpantin: Uzun kızılötesi ışınların yayılmasını en üst düzeye çıkarır.
İnsan vücudunu esas olarak yapılmış: Boyundan omur eğrisine doğru masaj ve akapunktur basıncı
Yeni Kavramların ince tasarımı: Çok hassas yüksek tasarım
İlave özel ısıtıcı kudulcang: Serpantin takılı, bu üstü çentikli özel ısıtıcı kudulcang'ı vücudunuzun her verinde kullanabilirsiniz.
Özel dahili projektör: Özel maxibution yapılarak uzun kızılötesi ışınların yayılması artırılır.
Çok fonksiyonlu kumanda: Otomatik ve manuel programlarla çalıştınlabilir.
Tüm aile üyeleri için kullanımı kolay: 3'lü vs 5'li harici-dahili projektör dahil çok fonksiyonlu, özel ısıtıcı kudulcang,T.E.N.S modu kendiliğinden ve otomatik olarak çeşitli fonksiyonları yerine getirir.

Termal Masaj
Termal masaj adale gerilimini ve yorgunluğunu alır, size ılık ve rahat bir duygu bırakır. Masaj yatağının güvenli yapısı sayesinde rahat ve dingin bir duygu elde edebilirsiniz.

Omurga ve Adale Masajı
Sırt adalelerine masaj yaparken otomatik olarak 24 hareketli omur, kuyruk sokumu ve sakkrum üzerinde hareket ederek yorgunluk ve bitkinlik duygusunu azaltmaya yardım eder.

8 Yeşim Taşı Mekanizma
8 hareketli mekanizma otomatik olarak döner, omurganın doğal eğrisini izleyip güvenli ağrısız masaj ve sırta akupunktur basıncı sağlar

T.E.N.S. Etkili Düşük Frekans Masajı
Sıkışmış ve gergin adalelerin gevşemesine ve ağrının beyne iletimini azaltıcı endorpine hormonlarının üretilmesine yardımcı dur.
T.E.N.S Belirli türdeki kronik ve akut ağrıların giderilmesine - gerginlikleri eklemlerde veya sırt bölgesindeki sertlikleri gidermede kullanılır. Bölgesel kan dolaşımını arttırmak için kullanılır. Kas yapısının düzenlenmesine yaptığı olumlu etki nedeniyle spor hekimliğinde ve estetik maksatta tüm dünyaca kullanılan yan etkisiz uyuşturuculara duyulan ihtiyacı azattan medikal bir üründür.

Elle Çalıştırılan Projektörler
3'lü ve 5'li II yeşim taşlı projektörlerle vücudunuzun her yerinde serbestçe akupunktur basıncı uygulayabilirsiniz. Projektörlerin sahip olduğu titreşim özelliğine infrared ışığının eklenmesiyle bölgesel rahatlamaları sağlar, yorgunluktan oluşan süt asitinin dağıtılması kolaylaşır, göz altı ve boyunda oluşan torbalanmaların azaltılmasında ideal bir üründür, lokal yağlanmanın giderilmesinde kullanılır.

Ek Özel Serpantin Isı Minderi
Vücudunuzun her bölgesinde rahatça kullanabileceğiniz dokularınız kan dolaşımının düzenlenmesinde yardımcı olan vücuttaki A vitamini komplekslerinin harekete geçmesi sayesinde vücudun kendini onarımı hızlanır, sağladığı uzun kızıl ötesi ışınlar sayesinde vücudun D vitamini üretimin destekler.

Yatak fiyatı: 5.000 YTL
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın onayı ile ithal edilen yatağın üzerinde bulunan yeşimtaşların, yaydığı kızılötesi ışın sayesinde koku giderici, oksijen yayıcı, bakteri yok edici gibi birçok özelliğinin bulunduğunu ifade eden Beydeş, “Yeşimtaşın bu özellikleri Avrupa’da yapılan test ve deneylerle kanıtlanmış. Masaj yatağı, iskelet, sinir, boşaltım, dolaşım ve sindirim sistemindeki sıkıntılardan yaşanan rahatsızlıkları gideriyor, omurga sistemindeki bozukluklara dayalı rahatsızlıkları zamanla iyileştiriyor, zayıflatıyor” denilmekte.

http://img211.imageshack.us/img211/294/choyangut4.jpg
__________________
reklamlar

Postalandı:  31 Mar 2009 19:18   En Son Düzenleyen: admin
Google'da ara: Choyang Termal Yatakları

Güney Koreli Kim Mücize Yatakları Anlattı
    Choyang genel müdürü Güney Koreli Kim, Adapazarı’nda bulunduğu süre içinde hem şube yetkilileriyle, hem de misafirlerle bir süre görüştü.
    Çok iyi Türkçe konuşan genel müdür Kim, masaj yataklarından ücretsiz yararlanmak üzere şubeye gelen misafirlere de mucize yatakların özelliklerinden ve faydalarından söz etti.
    Misafirleri Choyang yatakları ve özellikleri hakkında detaylı bilgilendiren Young Hoon Kim, Adapazarı şubesine ziyareti sırasında Choyang Adapazarı  genel müdürü Barış Yıldırım tarafından ağırlandı.
    Kim, Adapazarı şubesinden sonra da Diyarbakır ve Gaziantep Şubelerini de ziyaret etti. Young Hoon Kim  İstanbul-Bostancı’da bulunan Choyang genel merkezinde bulunuyor.

YEŞİM  TAŞLI  PORTATİF  İNFRARED  SAUNA  İLK VE TEK TÜRKİYE’DE!
    Dünyada ve Türkiye’de kendisini ispat etmiş olan Choyang, şimdi de yeşim taşlı portatif infrared saunayı misafirlerin  hizmetine sunmanın gururunu yaşıyor.Choyang Yönetim kurulu üyesi ve Adapazarı Şube müdürü Barış Yıldırım, Türkiye’de ilk ve tek mucizevi ürün olan bu ürünü halkın ücretsiz deneyebileceğini hatırlattı.Yeşim taşlı portatif infrared sauna ve sağladığı faydalara ilişkin Barış Yıldırım’ın verdiği bilgiler  şöyle:
    İnfrared sauna ile Sağlıklı Bir Yaşama Merhaba 
    Toksinlerin Atılmasını Sağlar...Hem de klasik sistemlere göre 7 kat fazla!
    Çağımızda yediğimiz yada içtiğimiz maddelerinin neredeyse tamamında katkı maddeleri kullanılmaktadır. Katkı maddelerinin bir çoğunun da zararlı kimyasallardan oluştuğu sık sık yapılan çalışmalarda tesbit edilmektedir.Bu zararlı maddeler her geçen gün vücudumuzda birikmekte ve ileri zamanlarda gözle görülür ciddi olumsuz etkilerde bulunmaktadır.
    İnfrared sauna nın özel ısıtıcıları aracılığıyla sağladığı derinden terleme ile vücudunuzda biriken toksinleri atmanız çok kolay olacak. Hem de sandığınızın ötesinde; klasik saunalara kıyasla neredeyse 7 kat fazla toksin atabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda 100 birim terleyen insanın terindeki toksin ve yağ oranları verilmiştir;

Atılan Terdeki Su Oranı   Atılan Terdeki Toksin ve Yağ Oranı
Klasik Saunalar % 97   % 3
İnfrared Sauna % 80   % 20 

    Zayıflama ve Kilo Kontrolü sağlar...
    Yine İnfrared ısı sistemi ile derinden ısınan vücut hızlı yağ yakmaya başlar.Vücudumuzda yağ tabakası derinin yaklaşık 1 cm altından itibaren başlar.Klasik saunalarda sıcaklık derinin 0,5 - 1 cm altına işleyebilirken, infrared sauna da ısı derinin 4 - 4,5 cm altına kadar etki ederek yağ hücrelerini rahatlıkla parçalayabilir.Bu sayede bir seansta 600 kalori yakabilirsiniz.Bu da normal bir insanın düzenli olarak İnfrared sauna yı kullanması durumunda ayda ortalama 3 - 5 kilo vermesini sağlayabilir.
    İnfrared sauna nın sizin için ne denli önemli olduğunu bu tablo ile fark edeceksiniz. Konu ile ilgili detaylı bilgi Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi`ndede yayınlanmıştır.
    İnfrared derin ısısı ile kan damarlarını genişletir.Bu sayede temiz kanın vücudun en uç noktalarına kadar rahatlıkla ulaşmasını sağlar.Hiper tansiyona karşı etkilidir.Kollesterolü düşürür. Kalp ve nabız atımını düzenler.Yarım saatlik bir SunCare kullanımı ile artan kan dolaşım hızı sayesinde kalbin ciddi ve programlı bir spor aktivitesindeki gibi düzenli çalışmasını sağlar.
    Cildinize kaybettiği esnekliği geri kazandırır, güzellik verir...
    Derinin altında biriken yağları, toksinleri, kimyasalları ve diğer zararlı maddeleri terleme ile dışarı atar. Bu sayede selülit, akne, egzema ve benzeri cilt rahatsızlıklarından kurtarır. Deriye esnekliğini ve yumuşaklığını geri kazandırır.
    Bağışıklık sistemini güçlendirir.
    Kandaki kümelenmiş akyuvarları uyararak aktif olmalarını sağlar. Genel vücud sisteminin düzenli olarak çalışmasını da sağladığı için bağışıklığı güçlendirir. Derin ısı sistemi ile kış üşümelerini azaltır, soğuk alğınlığı durumlarında da oldukça etkilidir.
    Vücudun kendi ağrı kesicisi endorfinin salgılanmasını sağlar. Endorfin morfinin bin katı daha güçlü ve vücudun kendisi tarafından doğal olarak üretilen bir salgıdır. Bu sayede kas, kemik sisteminden ve eklemlerden kaynaklanan her tür ağrıyı giderir, sizi rahatlatır. Kireçlenme durumlarında da etkisini hızla görebileceğiniz bir sistemdir.
    Rahatlamanızı ve Dinlenmenizi Sağlar...
    İnfrared sauna kronik yorgunluk, stress, depresyon ve bitkinlik durumlarında etkisini hemen görebileceğiniz hızlı bir şekilde rahatlayableceğiniz bir sistemdir.
    Gerçek bir yaşlanmayı engelleyici (Anti-aging) sistemidir...

http://img4.imageshack.us/img4/1116/choyang.jpg

    Yukarda saydığımız tüm özellikleri ile iç organları, salgı bezlerini uyarır ve genel vücud yapısını tekrar düzenler. Erkeklerde erkeklik hormonunu, kadınlarda kadınlık hormonunu salgılattırır. Vücud üzerindeki yıpranmaları azaltarak yaşlanma etkilerini en aza indirir. Kısacası bölgesel etkilerde bulunan basit anti-aging ürünlerine kıyasla tam bir anti-aging sistemidir.
__________________
reklamlar

Postalandı:  13 Apr 2009 18:14
Google'da ara: Choyang Termal Yatakları

CHOYANG COHEUN HAROO
Choyang Coheun Haroo, Choyang'ın üretmiş olduğu bir tür Kişisel Termal Akupressur Masaj Yatağıdır. İnsanların günlük hayattaki stres, sıkıntı vb. etkenlerden sıyrılıp daha mutlu, sağlıklı ve zinde bir hayat sürmesine olanak sağlar.

Kişisel Termal Akupressur Masaj Yatağı
■ Orijinal serpantin: Uzun kızılötesi ışınların yayılmasını en üst düzeye çıkarır.
■ İnsan vücudunu esas olarak yapılmış: Boyundan omur eğrisine doğru masaj ve akapunktur basıncı
■ Yeni Kavramların ince tasarımı: Çok hassas yüksek tasarım
■ İlave özel ısıtıcı kudulcang: Serpantin takılı, bu üstü çentikli özel ısıtıcı kudulcang'ı vücudunuzun her verinde kullanabilirsiniz.
■ Özel dahili projektör: Özel maxibution yapılarak uzun kızılötesi ışınların yayılması artırılır.
■ Çok fonksiyonlu kumanda: Otomatik ve manuel programlarla çalıştınlabilir.
■ Tüm aile üyeleri için kullanımı kolay: 3'lü vs 5'li harici-dahili projektör dahil çok fonksiyonlu, özel ısıtıcı kudulcang,T.E.N.S modu kendiliğinden ve otomatik olarak çeşitli fonksiyonları yerine getirir.

Termal Masaj
Termal masaj adale gerilimini ve yorgunluğunu alır, size ılık ve rahat bir duygu bırakır. Masaj yatağının güvenli yapısı sayesinde rahat ve dingin bir duygu elde edebilirsiniz.

Omurga ve Adale Masajı
Sırt adalelerine masaj yaparken otomatik olarak 24 hareketli omur, kuyruk sokumu ve sakkrum üzerinde hareket ederek yorgunluk ve bitkinlik duygusunu azaltmaya yardım eder.

8 Yeşim Taşı Mekanizma
8 hareketli mekanizma otomatik olarak döner, omurganın doğal eğrisini izleyip güvenli ağrısız masaj ve sırta akupunktur basıncı sağlar

T.E.N.S. Etkili Düşük Frekans Masajı
Sıkışmış ve gergin adalelerin gevşemesine ve ağrının beyne iletimini azaltıcı endorpine hormonlarının üretilmesine yardımcı dur.
T.E.N.S Belirli türdeki kronik ve akut ağrıların giderilmesine - gerginlikleri eklemlerde veya sırt bölgesindeki sertlikleri gidermede kullanılır. Bölgesel kan dolaşımını arttırmak için kullanılır. Kas yapısının düzenlenmesine yaptığı olumlu etki nedeniyle spor hekimliğinde ve estetik maksatta tüm dünyaca kullanılan yan etkisiz uyuşturuculara duyulan ihtiyacı azattan medikal bir üründür.

Elle Çalıştırılan Projektörler
3'lü ve 5'li II yeşim taşlı projektörlerle vücudunuzun her yerinde serbestçe akupunktur basıncı uygulayabilirsiniz. Projektörlerin sahip olduğu titreşim özelliğine infrared ışığının eklenmesiyle bölgesel rahatlamaları sağlar, yorgunluktan oluşan süt asitinin dağıtılması kolaylaşır, göz altı ve boyunda oluşan torbalanmaların azaltılmasında ideal bir üründür, lokal yağlanmanın giderilmesinde kullanılır.

Ek Özel Serpantin Isı Minderi
Vücudunuzun her bölgesinde rahatça kullanabileceğiniz dokularınız kan dolaşımının düzenlenmesinde yardımcı olan vücuttaki A vitamini komplekslerinin harekete geçmesi sayesinde vücudun kendini onarımı hızlanır, sağladığı uzun kızıl ötesi ışınlar sayesinde vücudun D vitamini üretimin destekler.
__________________
reklamlar

Postalandı:  11 Jun 2010 14:19   En Son Düzenleyen: admin
Google'da ara: Choyang Termal Yatakları

choyang korkuteli şubesi Mustafa Baytar ve meleklerine sonsuz teşekkürler ediyoruz. girdiniz gönlümüze derman oldunuz derdimize...  choyang şak şak şakkkkk  cennet annen ve kızı

şoyang masaj yatakları, şoyank masaj yatakları
reklamlar

menu